Titkos terem

Ha laptervet keresünk, akkor itt nézünk szét. Az ide feltett és kiadott lapokért 4 tiszteletpéldány adunk. Kész lapterveket írj ide! Nem vitafórum, arra ott van a Lapötletek topic.
Fórum szabályok
1. Szabadfogású laptervező bajnokság topic nem vitafórum, ide csak kész terveket írjatok fel.
2. A Lapötletek topic a vitafórum, itt beszéljétek meg őket.
3. A szerző a lapötlet itteni nyilvánosságra hozásával hozzájárul, hogy azokat a Két Mágis kft. megjelentesse akár megváltoztatott, akár változatlan formában.
4. A változatlan formában megjelentetett laptervért automatikusan jár a 4 tiszteletpéldány a lap megjelenését követően.
ComEcon

Re: Titkos terem

HozzászólásSzerző: ComEcon » 2010. feb. 01., 09:29:11

hi!

Így már eléggé jó/erős szerintem.... Mikor az ellen az utolsó szintemet zoggolja, tharrszentélyezi, ostromolja...akkor meglepő egy ilyen leidézése...Igazi fordulatot adhat a mecsnek kiélezett helyzetben...

Bye: ComEcon
Andras

HozzászólásSzerző: Andras » 2010. jan. 30., 12:22:29

Rákerült az állandó jel, hogy harcban is le lehessen idézni. Helyzetjelentés:

Titkos terem
Fal:1
Nyílt lap.
(állandó) Gyors hatásként leidézhető.
ComEcon

HozzászólásSzerző: ComEcon » 2010. jan. 23., 19:15:36

Hi!

Őszintén szólva magam se tudom ez mikori terv, és honna lett előásva. De nem ez a lényeg.
A szövegezéske jócskán megváltozott, és nagyon leegyszerüsítődött. És nem ugyanazt tudja mint az eredeti.
Eleve ott volt egy kijátszási feltétel, ami az újon megszünt. Egy hártány. A lecserélős toronyszintekre való hivatkozás hibás, mert az eredetin mp -sorrendtől függetlenül kitétel volt, míg toronyszint cserénél már időfonalban vagyunk. Oké az újnál minimális az értelme.. (de lenne)
Viszont azt a kitétlet, hogy egy toronynak egy ilyen szintje lehet azt azért rá tenném. De amúgy áldásom az új verzióra.

bye: ComEcon
admin
Site Admin

Titkos terem

HozzászólásSzerző: admin » 2009. dec. 06., 14:04:18

ComEcon szerzeménye

Eredeti terv:

Kód: Egész kijelölése

Titkos terem
nem lehet kezdő toronyszint, egy toronynak csak egy ilyen szintje lehet, és arccal felfelé kerül a játékba.
Kijátszásí feltétele: egy toronyszintje legyen a játékosának, de ekkor az mp sorrendtől függetlenül játékba hozható.

Jelenlegi állapota:

Kód: Egész kijelölése

Titkos terem
Nyílt lap.
Gyors hatásként leidézhető.

Változtatás okai:
Az esetek 99%-ában ugyanazt csinálja, csak a végeredmény sokkal rövidebb, érthetőbb, és könnyebben megjegyezhető. A lecserélős toronyszintek miatt az 1 toronyszint irányításos kitétel kikerülhet (Ha 2 toronyszintem van, akkor bejelentem a lecserélős tsz. leidézését, és amíg az a tesz az időfonalban várakozik, addig csak 1 toronyszintet irányítok.), ezért szerintem felesleges lenne ráírni.